اهمیت علوم انسانی و نقش آن در پیشرفت جامعه بر همگان آشکار بوده و هست. در میان این علوم و در جامعه ما، حقوق نقش پر رنگی را ایفا می‌کند. روزانه با قراردادهای شفاهی و کتبی زیادی رو به رو می‌شویم و به واسطه آن‌ها رابطه مدنی یا تجاری ایجاد می‌کنیم. با مباحث خانواده مواجه می‌شویم و حتی برای اقداماتی همچون ازدواج نیز به قوانین و مقررات مراجعه می‌کنیم. جالب‌تر آنکه مسائل مربوط به اموال باقیمانده بعد از فوت نیز به همین رشته پر کاربرد وابسته است. بنابراین به نظر می‌رسد حقوق یکی از علوم اساسی برای نظم بخشیدن به زندگی انسان است، تا آنجا که از انعقاد نطفه تا زمانی که شخص از بین می‌رود و ورثه قصد تقسیم اموال او را دارند را شامل می‌شود.

دادازما یک پلتفرم حقوقی در بستر اینترنت است. به خوبی می‌دانیم تخصص گرایی و توجه به موضوعی واحد، می‌تواند در حل و فصل موضوعات نقش بسیار موثری را ایفا کند. دنیای امروز، دنیای تخصص است و بسیاری از رشته‌های مطرح شده در ایران نیز از زمان‌های گذشته به این سمت پیش رفته‌اند. با هدف ارائه خدمات به بهترین صورت، این مرجع به طور تخصصی مسائل حقوقی مربوط به ارث و وصیت را دنبال می‌کند. تمرکز گرایی نه نتها وکلا را در مسیر واحد هدایت می‌کند بلکه میزان رضایت کاربران را نیز افزایش می‌دهد.

دادازما به عنوان مرجع حقوقی ارث در تلاش است خدمات و اسناد حقوقی با کیفیتی را به کاربران خود ارائه دهد. این خدمات شامل ارائه مشاوره حقوقی تلفنی تخصصی به کاربران و همچنین تنظیم تخصصی اوراق قضایی همچون صلح نامه، وصیت نامه و غیره است.

بهره مندی تمام مردم ایران از خدمات وکلا و کارشناسان حقوقی، رویای دست یافتنی تیم حقوقی ما است!

dadazma.com