• ** با عرض پوزش، امکان ارائه مشاوره حقوقی در زمینه مالیات وجود ندارد.
  • مثال: 09124567890
  • تاریخ را با حروف یا عدد بنویسید.
  • برای مثال: پدر همسرم فوت کرده و می‌خوام سهم الارث ایشون رو بابت مهریه توقیف کنم. برای توقیف در سریع‌ترین زمان، نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی و دریافت راهنمایی از وکیل ارث دارم.

مشاوره حقوقی تلفنی از جمله خدمات حقوقی مهمی است که توسط متخصصان مرجع تخصصی ارث (دادازما) به کاربران ارائه می‌شود. کارشناسان حقوقی ما با افتخار، میزبان شما در ارائه پاسخ سوالات مرتبط با ارث و وصیت هستند. برای ارتباط با کارشناسان حقوقی و وکیل ارث، کافی است درخواست مشاوره حقوقی تلفنی خود را در این صفحه ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست، کارشناسان دادازما در روز و ساعتی که شما تعیین کرده‌اید، با شما تماس می‌گیرند و در یک مکالمه هدفمند، راهکارهای حقوقی را به شما ارائه می‌دهند.

دادازما مرجع تخصصی در زمینه ارث و وصیت است. این مرجع مفتخر است که خدمات مختلف اعم از مشاوره حقوقی تلفنی ، فروش اسناد حقوقی و اطلاع رسانی نکات مهم واقع در مجلات حقوقی را به صورت روزانه به بیش از ۸۰۰ نفر از کاربران ارائه می‌دهد. این میزان، به لطف کاربران وفادار دادازما، به صورت گسترده و روزانه در حال افزایش است. این افتخار برای ما فراهم شده است که شما را به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ دادازما همراهی کنیم.

در ثبت درخواست به چه نکاتی توجه کنیم؟

  1. در زمان ثبت درخواست مشاوره حقوقی تلفنی ، حتما به نام و نام خانوادگی و شماره تماس وارد شده توجه کنید. ارتباط با کاربران تنها از طریق شماره تماس آن‌ها امکان پذیر خواهد بود.
  2. نوشتن تاریخ مشاوره حقوقی تلفنی ، به شیوه‌های مختلف اعم از حروف یا عدد امکان پذیر است. بهتر است تاریخ را با ذکر ماه تعیین کنید. با این وجود، حتی اگر به عدد خاصی نیز اشاره کنید، معیار، ماه جاری خواهد بود.
  3. با ارائه توضیحات دقیق در بخش شرح درخواست مشاوره حقوقی تلفنی ، امکان ارائه مشاوره دقیق به شما فراهم می‌شود. به عبارت دیگر با شرح خواسته خود به طور کامل، به ما کمک می‌کنید تا بتوانیم شما را به کارشناس متخصص در حوزه مورد نظر شما وصل کنیم و بدیهی است که این مساله، کیفیت ارائه خدمات را افزایش می‌دهد.